KONST / Litografier / Färglitografi 10402260
nr 1040 2260
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Peter Dahl (f. 1934), handkolorerad, signerad, -/80, motivet: 26x42
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
måndag 30 maj 2016
kl 19:29:47
Peter Dahl (f. 1934)